Edit this in WPZOOM Theme Options (02) 758 00 71
 

Interesne dejavnosti

Zap. št.interesna dejavnostrazrednačrtovano št. urmentorčas izvajanjaprostor
1Otroški pevski zbor1.35Klavdija Štuhecsreda, 5. uraP_16
2Otroški pevski zbor2. – 4.35Klavdija Štuhecsreda, 0. uraP_16
3Mladinski pevski zbor5. – 9.140Klavdija Štuhecčetrtek, 0. ura, 6. uraP_16
4Likovni krožek3. – 7. 70Sara Hočevarčetrtek, 0.uraN_1
5Mladi tehniki6.35Branko Horvatpetek, 0. uraN_2
6Kolesarski izpit5.23Anuša Sarićpo dogovorupoligon
7Folklora2., 3.35Helena Šoštaričtorek, 0.uraP_15
8Knjižničarski krožek4. – 6.35Sabina Lenartčetrtek, 6. uraN_11
9Prometni krožek4.35Anuša Sarićčetrtek, 5. ura
10Čebelarski krožek4. – 9.35Damjan Šimenkotorek, 6. urapri učnem čebelnjaku
11Naravoslovni krožek4.35Aleksandra Vinkovičtorek, 6. uraP_9
12Atletski krožek8., 9.35Damjan Šimenkočetrtek, 0. uraP_12
13Rdeči križ1. – 9.00///
14Igre sveta1.35Vesna Tuščetrtek, 5.ura
15Ustvarjalni krožek2., 3.35Anita Vindiščetrtek, 0.ura
16Otroški parlament1. – 9.20Klavdija Štuhecpo dogovoruP_16
18Zlata kuhalnica4.35Marija Šterbalpetek, 6. uraP_1
Finaciranje Rap
Zap. št.interesna dejavnostrazrednačrtovano št. urrealizacija št. urmentorčas izvajanjaprostor
1Rap – Prometni krožek4.35Anuša Sariččetrtek, 6. uraN_11
2Rap – Vesela šola14. – 6.35Saša Čuček
3Rap – Vesela šola27. – 9.35Saša Čuček
4Rap – Računalništvo4. – 6.35Lidija Podpečančetrtek, 0. uraP_12
5Šport_7b7_b70Andrej Vindišpon. in sre., 2. uraP_12
6Rap_33.35Andrej Vindišponedeljek, 0. uraP_12
7Rap_44.35Andrej Vindiščetrtek, 5. uraP_12
8Rap_7735Andrej Vindiščetrtek, 0. uraP_12
9Rap_22.35Brina Ternovšekponedeljek, 0. uraP_12
10Rap_55.35Brina Ternovšeksreda, 6. uraP_12
11Rap_66.35Brina Ternovšekpetek, 0. uraP_12
12Rap_88.35Brina Ternovšekčetrtek, 0. uraP_12
13Rap_99.35Brina Ternovšektorek, 0. uraP_12
14Aktivni počitek1. – 5.35Sanja Ivanjšičsreda, 7. uraP_15
15Rap – pravljične urice1. a35Sabina Lenartponedeljke, 5. uraN_11
16Rap – pravljične urice1. b35Sabina Lenarttorek, 5. uraN_11
17Rap – Novinarstvo6. – 9.35Sabina Lenartpetek, 0. uraN_11
Zap. št.interesna dejavnostrazredšt. uršt. urmentorčas izvajanjaprostor
1Nogomet2. – 5.60ŠD JuršinciP_12
2Nogomet6. – 9.60ŠD JuršinciP_12
3Strelstvo6. – 9.50ŠD Juršinci – Darko PavlinStrelišče
4Odbojka6. – 9.50Ženski odbojkarski klub PtujP_12
Zap. št.ISPrazredšt. uršt. urmentorčas izvajanjaprostor
1ISP_GOS6.17.5Anuša Saričpetek, 6. uraP_7
2BIO/KEM8. – 9.35Aleksandra Sankovičsreda, 6. uraP_9
3ISP_GS8. – 9.35Slavica Geričtorek, 0. ura
4ISP_ZS6. – 9.35Sabina Zorko
5ISP_ŠK5.17.5Klavdija Štuhecčetrtek, 5. uraM_1
6ISP – Zabavna MAT6. – 9.35Lidija Podpečančetrtek, 6. ura