Prvi šolski dan – 1.9. 2023

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Počitnice se neizbežno zaključujejo in v petek, 1. 9. 2023, se prične novo šolsko leto. Vsi učenci od 1. do 9. razreda se ob 8.30 uri zberete v šolski telovadnici, kjer bomo pozdravili prvošolce in njihove starše.

Po kratkem uvodnem delu greste učenci od 2. do 9. razreda z razredničarkami v matične učilnice, kjer vam bodo posredovale osnovne informacije ob začetku šolskega leta in šolske urnike. S seboj imejte copate, šolske potrebščine in šolsko torbo.

Od 3. šolske ure dalje bo potekal pouk po urniku. Urnik je objavljen na spletni strani šole. Šolski avtobus vozi po voznem redu objavljenem na spletni strani šole.

Malica in kosilo bosta na voljo za vse prijavljene od 1. 9. 2023 dalje, prav tako podaljšano bivanje za učence od 1. do 5. razreda. Z jutranjim varstvom pričnemo v ponedeljek, 4. 9. 2023.

Veselimo se ponovnega srečanja in vam želimo varno, zanimivo, ustvarjalno in uspehov polno šolsko leto 2023/2024.

Matej Sužnik, ravnatelj