Skoči na glavno vsebino

Državno tekmovanje F1 in Schools Slovenia

V sredo, 29. 5. 2024, je v dvorani Campus na Ptuju potekalo državno tekmovanje F1 in Schools Slovenia. Našo šolo smo zastopali učenci 9. razreda, pod mentorstvom učiteljice Monika Vidmar in Ane Kreft. Svojo ekipo smo poimenovali ASMAJL – po začetnicah naših imen (Ana Gril, Stela Petek, Mai Šegula, Aljaž Horvat, Jan Plohl, Leo Janžekovič). Pred tekmovanjem smo izdelali formule, ki smo jih sami grafično oblikovali. Komisija je ocenjevala uspešnost pri dirkanju, tehnično izdelavo dirkalnika, ustno predstavitev ekipe ter celostno podobo ekipe. Na tekmovanju je sodelovalo 5 ekip, naša ekipa pa je dosegla odlično 3. mesto. Na tem mestu bi se radi ponovno zahvalili našim sponzorjem, ki so omogočili, da smo se udeležili tekmovanja.
 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost