Skoči na glavno vsebino

Zmaga za Žano

V letošnjem letu 2023 so naši učenci znova sodelovali v projektu Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, ki ga organizira Radio – Tednik Ptuj. Vsem glasovom je navdušeno občinstvo namenilo bučne aplavze, tri učenke pa so se po mnenju komisije uvrstile v polfinale tekmovanja. To so bile Marinela Stefanović, Lana Friščič Krampelj in Žana Strmšek. Polfinale je potekalo v Europarku v Mariboru in Qcentru na Ptuju.

V finale se je uvrstilo 30 pevcev, med katerimi sta bili tudi naši učenki Lana Friščič Krampelj in Žana Strmšek. Svoji pesmi sta še enkrat zapeli 2. 9. 2023 na mestni tržnici na Ptuju.

                                                                                                                                                                                        Zelo ponosni smo, da je v nižji kategoriji zmagala naša učenka Žana Strmšek s pesmijo Naj ljubezen združi vse ljudi. Iskreno ji čestitamo in verjamemo, da bomo o njenih pevskih uspehih še slišali.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost