Spoštovani starši prvošolcev.

Približuje se eden izmed pomembnejših dni za vašega otroka. Šolska vrata se bodo na široko odprla in omogočala nove sanje, priložnosti, veliko znanja, novih prijateljskih vezi, zagotovo veliko lepega in veselega.

Za lažji začetek vam posredujemo nekaj informacij za prvi šolski dan, vse ostalo boste izvedeli v sredo, 1. 9. 2021.

Vljudno vas prosimo, da otroka pripeljete v šolo ob 8.30 uri v šolsko telovadnico. Vaši otroci naj zraven prinesejo šolske copate in šolske torbe. V šolo naj pridejo le zdravi učenci.

Zaradi omejitev, ki so posledica preprečevanja okužb in v skladu z vladnimi odloki, vas prosimo, da na srečanje pripelje otrokatisti starš, ki izpolnjuje pogoj PCT (preboleli, cepljeni, testirani).

Po uvodnem pozdravu, bodo prvošolčki odšli z učiteljico v učilnico. Starši po sestanku z razredničarko svoje otroke počakate na zgornjem parkirišču.

Naj bodo zadnji počitniški dnevi doživeti in brezskrbni.

Anita Vindiš, učiteljica

Cvetka Vratič, učiteljica